Відбулося засідання міської Координаційної ради

Дата: 08.09.2023 15:36

08 вересня 2023 року (14.00 год.) під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради, голови міської Координаційної ради Ольги Бистрицької відбулося засідання міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на якому розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Проведення профілактичної роботи у загальноосвітніх закладах із дітьми, які проживають у сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах (інформував Юрій Плавуцький – начальник сектору превенції ВПД №1 Хмельницького РУП Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області).

2. Створення належних умов для надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами (інформував Сергій Рибак – начальник відділу освіти, молоді та спорту Городоцької міської ради).

3. Про організацію надання соціальних послуг по зареєстрованих фактах домашнього насильства та насильства за ознакою статі (інформувала Алла Киричинська - завідувач відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради»).

4. Про проведення корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство та заходи щодо протидії та запобігання домашньому насильству (інформував Олександр Казмірчук – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Городоцької міської ради, секретар міської Координаційної ради).

Усі питання порядку денного заслухано і обговорено на засіданні та прийнято відповідні рішення.