У Хмельницькій області оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Дата: 12.09.2023 09:23

Протягом трьох днів на Хмельниччині та в більшості областях України буде висока небезпека виникнення та поширення пожеж.

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили для Хмельницької та ряду інших областей України. Такою ситуація буде найближчі три дні, 12, 13 та 14 вересня. Про це йдеться на сайті Українського Гідрометеорологічного центру.

Довідково: Надзвичайна пожежна небезпека – погодні умови за яких поєднання високої температури повітря та бездощової (сухої) погоди призводить до високої ймовірності виникнення та швидкого розповсюдження лісових пожеж, за наявності джерел займання (відкритого вогню). Показник напруженості природної пожежної небезпеки (К), яким визначається клас пожежної небезпеки, знаходиться в межах від 5 000 до 20 000 градусів.