Кремінянський старостинський округ щиро дякує Компанії «Контінентал Фармерз Груп»

Дата: 13.09.2023 15:47

Кремінянський старостинський  округ Городоцької міської ради  щиро дякує Компанії  «Контінентал Фармерз Груп» за активну співпрацю у розвитку громади. Так, у 2022-2023 роках за рахунок соціальних інвестицій придбано будівельні матеріали та проведено ремонт нового приміщення старостату на  суму 159781,00 грн.

Закуплено будівельні матеріали та проводиться ремонт фойє сільського будинку культури на загальну суму 209858,00 грн.

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» передала комп’ютер для використання у роботі працівникам старостату. Компанія завжди дбає про пайовиків села, справно та своєчасно видають орендну плату, щороку радують діток новорічними подарунками.

Компанія відгукується на прохання в наданні послуг спецтехнікою. У нас ніколи не виникає жодних непорозумінь. Якщо маємо проблему — озвучуємо її, зустрічаємось та спільно обговорюємо питання, а невдовзі отримуємо результат.

Приємно, що до нас дослухаються та ідуть назустріч.