Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

ЗАПИТУЄТЕ-ВІДПОВІДАЄМО: Я зареєстрований у квартирі сам. Чи призначать мені субсидію, якщо особові рахунки зі сплати ЖКП відкрито на людину, яка наразі за цією адресою не проживає?

Дата: 21.09.2023 11:17
Кількість переглядів: 133

Призначать, оскільки субсидія призначається одному із членів домогосподарства, зокрема з тих, хто зареєстрований (задекларований) в житловому приміщенні (будинку) (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

При цьому не має значення на кого відкрито особовий рахунок по сплаті за житлово-комунальні послуги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь