Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

КОЛИ БУДЕ ЗАРАХОВАНО ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ МІСЯЦЬ, У ЯКОМУ СПЛАТУ ДОБРОВІЛЬНОГО ПЕНСІЙНОГО ВНЕСКУ ЗДІЙСНЕНО 31 СЕРПНЯ?

Дата: 26.09.2023 10:00
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

Суми сплачених страхових внесків зараховуються за місяць, у якому кошти надійшли на рахунок Пенсійного фонду України (стаття 12 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

Якщо внесок сплачено в останній день серпня і на рахунок Пенсійного фонду кошти надійшли в цей же день, до стажу буде зараховано місяць, в якому проведено платіж. Якщо ж кошти на рахунок надійшли в перший день вересня, то до стажу буде зараховано вересень місяць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь