У Городку відбулося відкриття інклюзивного дитячого майданчика

Дата: 22.09.2023 15:19

Сьогодні, 22 вересня 2023 року, на території комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» відповідно до проєкту «Родина і громада: адаптація – інтеграція - розвиток» відбулося відкриття інклюзивного дитячого майданчика.

Секретар Городоцької міської ради Олена Гріх звернулася з словами подяки до представників міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за сприяння в отриманні благодійної фінансової допомоги для використання та придбання ігрового простору для дітей з інвалідністю, особливими освітніми потребами, з тяжкими захворюваннями та сімей групи ризику, малозабезпечених, багатодітних, внутрішньо переміщених осіб,ветеранів та військових.

З нагоди відкриття дитячого майданчика представників благодійної організації та колектив комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради відзначено Подякою міської ради.