Співпраця з ГО «Вірний Шлях Харків»

Дата: 25.09.2023 15:39

22 вересня 2023 року між Городоцькою міською радою в особі міського голови Андрійчук Неоніли Вячеславівни, та громадською організацією «Вірний Шлях Харків» в особі голови правління Старченко Євгена Ігоровича, враховуючи наслідки повномасштабної війни на території України, усвідомлюючи потребу на успішне реагування на наслідки збройного конфлікту, прагнучи зміцнити мережі місцевих організацій для формування та посилення їх потенціалу для забезпечення потреб мешканців громади, укладено  Меморандум про співпрацю.

Фото без описуМетою цього Меморандуму про співпрацю є  готовність співпрацювати у реалізації на території  громади  спільних Проектів для забезпечення соціальної підтримки мешканцям громади. Надання допомоги особам та сім’ям ВПО, малозабезпеченим , багатодітним сім'ям, людям з обмеженнями, які проживають на території Городоцької громади.