Запрошуємо взяти участь у Презентації проєкту «Курс на Незалежність»

Дата: 26.09.2023 13:11

Шановні жителі громади!

Якщо ви маєте власну справу і потребуєте  коштів для обладнання та її масштабування, то цей конкурс для Вас.

Запрошуємо Вас взяти участь у Презентації проєкту «Курс на Незалежність», який буде проведено  27 вересня 2023 року о 10:00 в залі засідань міської ради  та дізнатись про умови конкурсу і почути відповіді на запитання.

Грант отримають 100 учасників на суму до 20 000 євро кожен.

Учасниками проєкту можуть стати:
• підприємці, які офіційно зареєстровані в Хмельницькій області;
• перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: особам із інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо;
• підприємці, які готові працевлаштувати зазначені категорії.
Можливості за рахунок гранту:

Придбання матеріалів, обладнання, інвентаря та інших засобів для вирощування, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції (зокрема, але не виключно: посадковий матеріал, засоби захисту, добрива, банки, автоклави, мінімлини, фасувальні станції, сепаратори, соковижималки, холодильні камери, охолоджувачі, екструдері (міні-олійниці), сушарки, крупорушки).

Закупівля малої техніки для обробітку невеликих масивів земель з необхідним причіпним/навісним обладнанням (міні-тракторів, мотоблоків, культиваторів, надувних човнів, генераторів тощо).

Обладнання приміщень для зберігання і переробки харчових продуктів.

Впровадження новітніх технологій у сферу сільського господарства та переробки агропродукції.

Виробничі лінії.

Встановлення та облаштування теплиць.

Інше.