Шановні освітяни!

Дата: 30.09.2023 08:00

Вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників освіти.

День учителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто відповідальна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними. Ваша праця - це не тільки супроводжувати молодь у здобуттi корисних знань, а  допомагати розкривати таланти, формувати моральні орієнтири й духовні цінності, обирати життєвий шлях.

Ви виховуєте хоробрих, стійких, рішучих, відданих Україні патріотів, які сьогодні відважно захищають свободу нашої держави.

Щиро дякуємо вам за вашу чесну, нелегку працю, самовідданість і незламність у нових воєнних реаліях. Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання та надії неодмінно будуть виправдані, нехай у вашому житті завжди буде чарівний світ добра та щастя!

Бажаємо вам впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил для улюбленої справи та подальших звершень у Вашій професії!

З повагою, міський голова                                                                       Неоніла Андрійчук