Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 27.09.2023 16:39

Чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, яке відбулось 25 вересня, розглянуло низку різних нагальних питань життєдіяльності громади. Обговорили питання про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, затвердили план заходів щодо складання проекту бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2024 рік.
Затвердили комплексний плану заходів щодо підготовки підприємств, установ, організацій, які розташовані на території Городоцької міської територіальної громади до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2023/2024 рр. Надали дозволи на проведення земляних робіт, робіт з благоустрою юридичним та фізичним особам, на зрізування та підчистку зелених насаджень та складування будівельних матеріалів та інші. Прийняли чотири рішення щодо захисту прав та законних інтересів дітей. Розглянули звернення фізичних осіб про надання їм довідок з різних питань.
З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення виконавчого комітету, детальніше ознайомитись із рішеннями можна, відвідавши сайт міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua