День працівника освіти

Дата: 28.09.2023 18:04

Щороку в першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти. Це свято усіх вчителів та тих, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника  підростаючого  покоління.

«Незламний вчитель. Вільний учень. Нескорена держава!» - ці слова були основним месенджем під час відзначення Дня освітян.

Саме освітяни  формують наше волелюбне суспільство, світоглядні позиції наших дітей, озброюють міцними й глибокими знаннями сучасних учнів - захисників України.

Сергій Рибак у розмові  із заступниками міського голови Артуром Косінським та Дмитром Варшавським порушив питання основних завдань реформування і розвитку освітньої системи громади, питання безпеки учнів та вчителів, важливість національно-патріотичного виховання у закладах освіти .

Молодих спеціалістів педагогічної спільноти Городоччини привітали директори їхніх освітніх закладів.

Також були відзначені ветерани педагогічної праці, які поділилися із молодшими колегами своїм досвідом.

Начальник відділення обліку мобілізаційної роботи - заступник начальника другого відділу Хмельницького РТЦК та СП, майор Кобельник Ігор Анатолійович  відзначив учителів за вагомий внесок у виховання національно-патріотичної свідомості зростаючого покоління.

За організацію волонтерської діяльності , масштабну допомогу та підтримку збройним силам України закладами освіти  відзначила освітян голова райкому профспілки   працівників освіти Людмила Підлісна .

Василь Накутній від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав усім присутнім та педагогічним колективам миру, злагоди, благополуччя й нових звершень на освітянській ниві. Від Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» вручив  подарунки.

Премія  Сергія Виноградського,  подяки , грамоти, сертифікати,  багато квітів та позитивних емоцій, подяка вчителям за самовідданість і незламність у нових воєнних реаліях, таким було відзначення Дня освітян громади.

Освітяни завжди серед тих, хто робить нашу країну сучасною, сильною, розвиненою, а українців - гідними, освіченими, відповідальними громадянами.!