Небо забирає кращих із кращих…

Дата: 29.09.2023 14:23

Україна сьогодні – незалежна держава. Українські Збройні Сили покликані охороняти рідну землю, бо служити рідній Батьківщині – справа честі і обов’язку. Саме у складний період для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. На жаль, у цій жорстокій війні за нашу незалежність віддають своє життя відважні молоді воїни, наші земляки, які стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, поставши проти насилля та несправедливості.

У нашу громаду із почесною місією для вручення державних нагород (посмертно) рідним загиблих Героїв Сергія Стадниченка та Андрія Даця, завітали начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницького РТЦК та СП Микола Грушка, заступник начальника другого відділу Хмельницького РТЦК та СП Ігор Кобельник.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів, наших земляків. Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук вручив державні нагороди (посмертно) рідним загиблого Сергія Стадниченка орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня та рідним Андрія Даця – орден «За мужність» ІІІ ступеня. Зазначив, що на жаль, дуже дорогою ціною ми відстоюємо свою незалежність та свободу.

Міський голова Неоніла Андрійчук подякувала батькам за виховання синів, справжніх патріотів.
Єднаймо вдячні серця з тими, хто оберігає рідну Україну з небес та захищає її тут, на землі.
Вічна пам’ять та слава Героям!