«Це моє небо - це моя земля»

Дата: 29.09.2023 16:00

Сьогодні, напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня Покрова Пресвятої Богородиці, на центральній площі Героїв Майдану зібрались рідні загиблих Героїв, небайдужі жителі громади, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто віддав своє життя заради України.

Сльози та невимовний біль панував під час відкриття Стели Пам’яті «Це моє небо - це моя земля».

«Від імені усієї Городоччини, від імені кожного, хто зараз є тут, від усіх поколінь народжених і не народжених українців - доземно вклоняємося кожній матері і батькові. Ми всі у довічному богу перед кожною родиною загиблого. Ми будемо пам’ятати завжди про кожного Героя, який повернувся з цієї нерівної боротьби на щиті.»,звернулась до присутніх міський голова Неоніла Андрійчук.

Фото без описуПраво відкрити меморіальну Стелу «Це моє небо - це моя земля», на честь військовослужбовців, які загинули в російсько-українській війні, мали здобувачі освіти спеціалізованого кадетського класу «Захисник Вітчизни» Городоцького ліцею № 4.

Зі стели на присутніх дивились усміхнені, молоді, щирі і невимовно добрі погляди синів і чоловіків, братів та онуків, які назавжди стали Небесними Ангелами та віддали своє життя заради мирного неба, заради майбутніх поколінь.

Священники усіх конфесій громади освятили меморіальну Стелу Пам’яті.

Імена наших Героїв-Земляків завжди житимуть у наших серцях та пам’яті всіх, хто знав їх за життя.

Вічна пам’ять та слава нашим Героям!