Добробут людини праці повинен стати авторитетом

Дата: 04.10.2023 17:00

04 жовтня 2023 р. у Городоцькій територіальній громаді, у приміщенні краєзнавчого музею, відбулось робоче засідання Федерації профспілок Хмельницької області, у якому взяли участь і представники трудових колективів, які ведуть свою господарську діяльність на території громади. З роботою громади в умовах воєнного стану знайомила присутніх міський голова Неоніла Андрійчук.

Спільно із Олегом Сковородніковим, головою Федерації профспілок Хмельницької області, обговорювали питання захисту трудових прав працівників в умовах реформування законодавства України про працю. На завершення Дня Федерації профспілок обидві сторони підписали угоду про співпрацю між Федерацією профспілок Хмельницької області та Городоцькою міською територіальною громадо, як чинний акт соціального партнерства.

Фото без описуНа завершення гості ознайомились з роботою об’єктів соціально-культурної сфери міста: зокрема краєзнавчого музею, спортивного клубу «Епіцентр К», санктуарію Святого Станіслава, єпископа та мученика та роботою ультрасучасного інноваційного IQ- офісу.