Городоцька міська територіальна громада

Важливо, аби жінки об’єднувалися та спільно працювали задля розвитку громади

Дата: 18.10.2023 13:46

17 жовтня в приміщенні краєзнавчого музею в межах проєкту "Гендерна освіта для справедливого суспільства" ГО «Центр «Жіночі перспективи» у партнерстві з Національним демократичним інститутом (НДІ) провели інфо-сесії «Політична та економічна участь жінок». Метою слугувало підвищення громадської толерантності та чутливості до жіночого лідерства, політичної та економічної участі, а також культивування потенційних жінок-активісток шляхом надання успішних прикладів політичної та економічної участі жінок.

Фото без опису

Захід відбувався за двома тематичними напрямками, у якому взяли участь активні учасниці нашої громади.  Під час сесії учасниці ознайомились із дослідженнями українських та міжнародних організацій щодо участі жінок у політиці та економіці. У процесі обговорення жінки із різними політичними позиціями, політичним досвідом, статусом, віком тощо отримали нагоду обмінятися думками та ідеями, навчились одна в одної та краще усвідомили власні потреби.

Такі обговорення сприяють розвитку демократичних процесів у країні і, зокрема, у нашій громаді, бо залучають політично та громадсько активних громадянок до вироблення державної та місцевої політики.

Фото без опису