УВАГА ! Шахрайська схема "виплата для українців"

Дата: 20.10.2023 10:07

Поширюється інформація про одноразові виплати українцям у розмірі 6 600 гривень. Зловмисники посилаються на нібито ухвалений Верховною Радою України закон №2708 - 267 «Про виплату грошової допомоги усім громадянам України».

Насправді такого закону не існує. Існує Закон №2708 «Про працю». Зловмисники навмисно використали схожі цифри у своєму повідомленні, щоб ввести людей в оману.

Перейшовши за посиланням з подібного повідомлення, людина або потрапляє до сумнівного Telegram-каналу, *або надає невідомим особам доступ до свого акаунта чи даних банківської карти.

Не переходьте за сумнівними посиланнями, перевіряйте інформацію в різних, в першу чергу - офіційних джерелах!