Річниця визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2023 13:45

Щороку, 28 жовтня в Україні відзначають День визволення України   від фашистських загарбників. Пам’ятний день встановлений указом Президента України у 2009 році. У цей день Україна віддає шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни, дякує тим, хто в тилу працею наближав розгром ворога та допомагав відбудовувати Україну з руїн.

79 років тому українці звільнили свої землі від нацистських загарбників. Сьогодні, через 79 років, росія здійснила повномасштабне вторгнення та розв’язала війну проти суверенної країни.

Наше покоління знову стало на захист незалежності та територіальної цілісності України. Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений.

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників керівництво міської ради вшанували пам’ять усіх загиблих українців у Другій світовій війні та поклали квіти до Меморіального комплексу обеліску Слави.  Вшанували хвилиною мовчання вічну пам’ять Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх, хто  віддав своє життя за свободу і незалежність наших земель, відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості.

Справжніми героями є ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, й у сьогоднішній російсько-українській війні. Ми пам’ятаємо кожного.

Слава героям України!