Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 04.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята -

Дня працівника соціальної сфери!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів громади за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

У цій професії немає байдужих людей, ви – люди з великим серцем і відкритою душею. Ви першими приймаєте на себе людські проблеми, біль та життєві труднощі, щоденно надаєте підтримку тим, хто найбільше цього потребує.

Працівники соціальної сфери Городоцької громади сьогодні оперативно реагують на виклики, які пов’язані з введенням воєнного стану на території України, надаючи всебічну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, мирних днів, невичерпної життєвої енергії та Божого благословіння. Нехай властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

З повагою, міський голова                                            Неоніла Андрійчук