Поліцейські застерігають городоччан від «підозрілих» онлайн-знайомств

Дата: 09.11.2023 14:50

Шахраї використовують нові схеми, аби привласнити кошти довірливих громадян.

— Спілкуючись із незнайомою людиною у мережі, завжди пам’ятайте про ризики. Ви можете натрапити на шахраїв, які уміло втираються в довіру та за допомогою маніпуляцій виманюють кошти, — попереджає начальник відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління національної поліції Юрій Краковецький.

Поліцейський повідомив про те, як 28-річний житель обласного центру познайомився в Інтернеті із дівчиною. Поспілкувавшись, молоді люди вирішили зустрітися і піти в кіно. Дівчина надіслала посилання на сайт кінотеатру, на якому потерпілий оплатив бронювання залу. Після цього нова знайома повідомила, що зустрітися не зможе.

— Коли ж чоловік спробував повернути кошти, виявилось, що для цього йому необхідно зробити ще додаткові внески, — розповідає головний поліцейський Городоччини. — Лише втративши понад 4000 гривень, хмельничанин зрозумів, що його ошукали.

За даним фактом працівники поліції проводять перевірку і застерігають: знайомство в Інтернеті може виявитися шахрайською схемою. Аби вберегтися від зловмисників, не надсилайте своїх особистих даних, не переходьте за посиланнями від незнайомців та не переказуйте кошти на невідомі банківські рахунки.

кінотеатр Україна на concert.ua

Джерело: https://horodok.city