Поважний ювілей: Ніну Мельник вітали із 90-річчям

Дата: 13.11.2023 15:22

10 листопада свій 90 день народження відзначила жителька м.Городок Ніна Никифорівна Мельник.

З нагоди поважної дати ювілярку особисто привітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька та голова міської ветеранської організації Оксана Харкавлюк. Завітали до іменинниці також друзі та колишні колеги.

"Кожний такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості", - зазначила Ольга Бистрицька.

Вітали Ніну Никифорівну квітами і подарунками, бажали міцного здоров’я, розуміння, підтримки і любові близьких людей. А також висловили вдячність ювілярці за її добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Ніна Мельник довгий час працювала в сфері побутового обслуговування, має за плечима багатий життєвий досвід та користується повагою серед людей.