Обговорення проєкту Державного стандарту профільної середньої освіти

Дата: 14.11.2023 08:29

Вчора, у відділі освіти молоді та спорту  Городоцької міської ради відбулась нарада у формі синектичної атаки. В нараді взяли участь керівники освітніх закладів громади та їх заступники.

В обговоренні проєкту Державного стандарту профільної середньої освіти взяла участь очільниця Городоцької громади - Неоніла Андрійчук.

Презентаційний блок по документу зробила головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту  Маріанна Швець. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольга Мутика зупинилася на змістових лініях та компетентісному принципу проєкту.

Обговорення, аналіз, аргументація, корекція і ще раз аналіз…. Понад дві години освітній менеджмент громади занурено шукав оптимальні відповіді на виклики, які сьогодні постають у галузі. Проблема профільної школи не нова, проте, запитань як і нових ідей не менше. Наступний крок: пропозиції та корегування від учителя-практика, адже обговорення та подання змін у МОН України триває до 30 листопада.