Результати виїзного прийому

Дата: 21.02.2018 17:26

13 лютого 2018 року чимало жителів села Велика Левада прийшли на виїзний прийом до голови Городоцької міської ОТГ В.В.Підлісного. Серед багатьох порушених проблемних питань найважливішим було питання водопостачання.

І ось результати.

21 лютого 2018 року бригадою   КП «Городоккомунсервіс» на чолі з начальником дільниці водопостачання та водовідведення В.В.Яцковим по вул. Глібова було замінено напірну колону глибинного насоса (з металевої на пластикову), підключено верхню подачу води в башню Рожновського, замінено датчики рівня води та  трубу від свердловини до башні.

Також розчистили каптажний колодязь по вул. Зелена, який в подальшому планується використовувати для підключення водогону по вул. Руданського та І. Франка , що в с. В. Левада.