Шановні працівники сільського господарства!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! У цей день маємо нагоду подякувати тим, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Адже, в умовах війни, українські сільгоспвиробники не лише боронять Батьківщину, але й самовіддано працюють на аграрному фронті.
Це свято трудівників села, керівників та фахівців господарств, сільськогосподарських організацій, фермерів, дбайливих господарів, які доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва.
Низький уклін вам за самовіддану працю, вірність обраній справі і вмінні щиро любити рідну землю. Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя. Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю!
Зі святом!
Городоцький міський голова Неоніла Андрійчук