Одинадцятикласники завітали в гості до поліцейських

Дата: 17.11.2023 11:10

У гості до поліцейських Городоччини завітали учні 11 класу Городоцького ліцею №4.

Екскурсію територіальним підрозділом правоохоронного органу провели заступник начальника відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Микола Бельський, ювенальна поліцейська Аліна Кравець та старший дізнавач сектору дізнання Сергій Дідула.

Поліцейські розповіли старшокласникам про специфіку роботи правоохоронців, продемонстрували спеціальні засоби, які поліцейські щоденно використовують у службовій діяльності, оглянули валізу експерта-криміналіста.

Під час зустрічі хлопці та дівчата мали можливість приміряти бронежилети та каски, сфотографуватися в захисній амуніції на згадку.

Наприкінці зустрічі поліцейські нагадали учням, що поліція - це не караючий орган, а правозахисний, тому можна і потрібно звертатися по допомогу до правоохоронців.