Відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 17.11.2023 16:08

16 листопада своє професійне свято відзначили працівники радіо, телебачення та зв’язку,  люди, котрі точно знають, що таке робота без вихідних. Саме завдяки їхній праці кожен із нас має доступ до важливої інформації навіть в умовах війни.

Поки наші Захисники боронять бойовий фронт представники радіо, телебачення та зв’язку щодня боронять інформаційний, доносять правду серед потоків дезінформації та фейків.

За сумлінну роботу, професійну майстерність, відповідальне ставлення до об’єктивного висвітлення питань діяльності органів влади та з нагоди професійного свята кращі представники даних сфер були відзначені подяками міської ради.

Щиро бажаємо професійного зростання, шани і поваги від людей, а головне – позитивних новин. І щиро віримо, що невдовзі почуємо від вас найголовнішу – про нашу Перемогу!