Вшанували аграріїв Городоччини

Дата: 17.11.2023 16:12

Напередодні свята Дня працівників сільського господарства перший заступник міського голови Артур Косінський  у залі засідань міської ради привітав аграріїв Городоччини із професійним святом та зазначив: «На жаль, другий рік поспіль ми відзначаємо День працівників сільського господарства у найскладніший час за весь період незалежності України, але попри все,  ви мужньо тримати свій фронт. Усі розуміють важливість аграрного сектору та складність роботи аграріїв».

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Городоцької  громади були відзначені подяками міської ради.

Щиро  бажаємо,  шановні аграрії,  щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту!