Основні завдання щодо організації соціального захисту населення та надання послуг органами місцевого самоврядування обговорювались під час засідання «Круглого столу»

Дата: 21.11.2023 09:41

Захід ініційовано Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та проведено за підтримки Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування».

До участі у заході долучились Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, голова Пенсійного фонду України Євгеній Капінус, керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України В’ячеслав Негода, керівник Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» Габріель Абрагам, народні депутати України, начальники районних військових адміністрацій області, голови громад області.

Основна увага була приділена питанням щодо реалізації державної політики сфері соціального захисту, зокрема, у сфері забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, соціально вразливих категорій населення, реалізації ветеранської політики та інших питань, які стосуються належної підтримки чи допомоги нашим громадянам.

Від Городоцької міської територіальної громади у заході прийняла участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька.