Пам’ятаймо про ціну нашої Свободи…

Дата: 21.11.2023 15:22

Саме під таким гаслом у День Гідності та Свободи, у ліцеї № 3 та ліцеї № 4 Городоцької міської ради, відбулись заходи по вшануванні загиблих Героїв – земляків.

Відкриття меморіальних дошок, на честь випускників ліцею № 3: Віталія Ясінського і Артема Гончарукка та випускників ліцею № 4 : Олександра Сельського, Вадима Сурмія і Віталія Курсова – це вшанування патріотизму та мужності, Героїв які віддали своє життя за незалежність нашої країни.

У заходах взяли участь родини полеглих Героїв, секретар міської ради Олена Гріх, т.в.о. начальника другого відділуХмельницького РТЦК та СП Вадим Побута, начальник ВПД № 1 Юрій Краковецький та депутат обласної ради Володимир Поворозник.

« Саме у цей знаковий для українського народу день, ми хочемо віддати шану найкращим синам, які за нашу із Вами Свободу, віддали найдорожче – свої життя»» - зазначила у своєму виступі Олена Гріх.

« Ми не маємо морального права забувати по героїзм військовослужбовців ЗСУ. Низький уклін кожній матері та батькові, які виховали справжніх патріотів,» - зауважив Вадим Побута.

Вічна пам’ять! Вічна шана та повага полеглим Героям!