“Місто Добра” – місто, де мама поруч з дитиною

Дата: 22.11.2023 14:01

“Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку мамам з дітьми, що потрапили у складну життєву ситуацію, стали жертвами домашнього насилля, мають ризик опинитися на вулиці, потребують підтримки в соціалізації та реінтеграції, проживають за межею бідності.

ЯК ПОТРАПИТИ в «МІСТО ДОБРА»?

«Місто добра» приймає:

• Жінок із дітьми, які потерпають від домашнього насильства;
  • Жінок із дітьми, що опинились на вулиці та не мають притулку;
  • Жінок, які є на межі позбавлення батьківських прав через неналежні умови піклування через бездомність, бідність чи неосвіченість;
  • Жінок із дітьми, які мають проблеми із документами та через це не можуть знайти роботу і житло;
  • Жінок із дітьми з усіх областей України та громадянок іншої країни, які потребують допомоги на території України;
  • Стареньких одиноких бабусь, які не мають де жити чи потерпають від домашнього насилля.

Центр приймає жінок і дітей усіх віросповідань та є адаптованим для проживання людей із різними типами фізичної інвалідності.

“Місто Добра” має 27 житлових кімнат і може вмістити 80 людей. Центр оздоблено всім необхідним для проживання дітей різного віку та догляду за ними. Родини, які проживають у центрі забезпечуються необхідними речами, засобами гігієни та продуктами.

Перебування в Центрі є абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ.

“Місто Добра” – не просто притулок та місце проживання, це комплексна програма соціалізації жінок. Кінцева мета – жінка, що може сама забезпечувати себе і своїх дітей, самостійна та незалежна.

Більше інформації про центр можна знайти за посиланням https://misto-dobra.com.ua/#about