Державну нагороду отримала родина полеглого захисника з Городоччини

Дата: 23.11.2023 21:59

Сьогодні, 23 листопада 2023 року, у залі засідань міської ради начальник Хмельницької районної військової державної адміністрації Анатолій Катеренчук мав за честь передати високу державну нагороду, орден «За мужність» ІІІ ступеня, Рижому Валерію Михайловичу, посмертно. Орден отримала дружина загиблого військовослужбовця.

Цією відзнакою нагороджено захисника України за мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, захисті Вітчизни та служіння українському народові.

Жодні слова не здатні втамувати біль втрати. Ніщо і ніколи не замінить рідну людину – сина, батька, брата, чоловіка … Щиро шануємо пам'ять тих, хто поклав на вівтар боротьби за Незалежність України найдорожче – своє життя.