Городоцька міська територіальна громада

Благодійна акція «Місячник незрячих»

Дата: 24.11.2023 10:42

Щорічно в жовтні та листопаді в світі вшановуються дві події, які нагадують суспільству про нелегку долю наших незрячих співвітчизників. Це – День білої тростини (15 жовтня) і Міжнародний день незрячих (13 листопада).

Фото без опису

28 листопада в приміщенні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» відбулась благодійна акція «Місячник незрячих».

На акцію завітали представники Хмельницької  обласної організації Українського товариства сліпих, представник Місії «Служіння незрячим» Сергій Ачкасов, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька.

Фото без опису

Відзначення Міжнародного дня білої тростини нагадує суспільству про існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями, про допомогу і про солідарність, тому благодійна акція «Місячник незрячих» покликана звернути увагу на ситуацію з дотриманням прав незрячих людей.