Співпраця із Благодійним фондом «Медейр»

Дата: 01.12.2023 15:26

«Наша громада відкрита для співпраці, для тих, хто хоче і може реалізовувати задумане задля розвитку і покращення життєдіяльності жителів нашої громади. І ми завжди радо вітаємо і підтримуємо нових партнерів по співпраці» - із таким вступним словом міський голова Неоніла Андрійчук розпочала зустріч із представниками благодійного фонду «Медейр».

У свою чергу представник фонду Віктор Науменко розповів, що на території громади зреалізовано проєкт, який вартував майже 1,300 тис. грн, а саме: перекриття у державному навчальному закладі «Лісоводський професійний аграрний ліцей», де мешкають внутрішньо переміщені особи. Також представник фонду подякував за співпрацю і пообіцяв подальшу підтримку нашій громаді.

Зустріч була закріплена підписом меморандуму про співпрацю, який визначає, що  в його рамках буде здійснюватися надання гуманітарної допомоги у сфері охорони здоров’я, забезпечення санітарно-гігієнічних умов, підтримки внутрішньо переміщених осіб, забезпечення проведення ремонтних робіт та надання будівельних матеріалів, а також інших напрямів співробітництва.