Шановні волонтери Городоччини!

Дата: 05.12.2023 08:29

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем волонтера — святом кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

У період  воєнного стану слово «волонтер» набуло особливого значення. Тисячі українців згуртувались, аби захистити рідну землю, підтримати воїнів та забезпечити усім необхідним. До волонтерського руху долучилось чимало городоччан та наших земляків за кордоном, які всебічно підтримують усіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий для країни час.

Завдяки мужності та наполегливості наших волонтерів забезпечується значна підтримка Збройних сил України, які виконують сьогодні бойові завдання на передових позиціях із захисту незалежності України.

Висловлюю щиру вдячність за вашу працю і бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, миру, перемоги та благополуччя.

З повагою, Городоцький міський голова                              Неоніла АНДРІЙЧУК