З турботою про осіб з особливими потребами

Дата: 06.12.2023 16:26

З нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами та Дня Святого Миколая до підопічних Будинку милосердя, що у Городку, завітали представники Городоцької міської ради та Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради».

Такі зустрічі в Будинку Милосердя є уже традиційними і мешканці закладу завжди їх чекають.

Напередодні свят гості привезли і передали на потреби підопічних харчові продукти, зокрема, крупи, макаронні вироби, олію та солодощі.

Але, найціннішим подарунком була увага, яку відвідувачі  приділили літнім та самотнім людям.

Традиційно до Будинку милосердя в цей день завітали й представники  Городоцького міського будинку культури із невеличкою концертною програмою, якою вони розчулили бабусь та дідусів.