Городоцька міська територіальна громада

Відбулося засідання міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 08.12.2023 15:48

08 грудня 2023 року (13.00 год.) під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради, голови міської Координаційної ради Ольги Бистрицької відбулося засідання міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на якому розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Узагальнення причин і умов, що сприяють виникненню конфліктних ситуацій в сфері побуту (Інформував Юрій Плавуцький – начальник сектору превенції ВПД №1 Хмельницького РУП Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області).

2. Проведення у підпорядкованих закладах освіти щорічної  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». (Інформував Віталій Волік – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Городоцької міської ради).

3. Про організацію та проведення Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» на території Городоцької МТГ (Інформувала Алла Киричинська - завідувач відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради»).

4. Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з підобліковим контингентом щодо зменшення випадків домашнього насильства та профілактики домашнього насильства і насильства за ознакою статі, з’ясування причин вчинення (Інформував Олександр Кухар - начальник Городоцького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.

5. Про підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території громади (Інформував Олександр Казмірчук – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Городоцької міської ради, секретар міської Координаційної ради).

Усі питання порядку денного заслухано та обговорено на засіданні, і прийнято відповідні рішення.