"ProAction - Захист в дії"

Дата: 18.12.2023 09:04

15 грудня 2023 року, напередодні новорічних свят, у Городоцькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради відбувся святковий захід.

Новий рік несе з собою веселий настрій, добрі очікування, вселяє надію та віру в краще. Розкішна ялинка, дефіле новорічних костюмів, виступи вихованців символізували про наближення свята.

За сприяння Киричинської Алли Володимирівни, завідувачки відділу соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю КУ "Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради" в рамках Проєкту "ProAction - Захист в дії", який реалізується в Україні п'ятьма партнерськими організаціями - Фондом Теrre des hommes в Україні, Благодійними фондами "Захід Шанс" та "Посмішка ЮА'', за фінансування Фонду Swiss Solidariti захід продовжила ГО "Центр реабілітації та відновлення" м.Хмельницький.

Веселі аніматори провели з дітьми надзвичайно цікаві рухливі ігри та конкурси. Діти танцювали та веселились.

По завершенні заходу вихованці Центру отримали подарунки.