Відбулось засідання Ради з питань ВПО при Городоцькій міській раді

Дата: 19.12.2023 16:50

Сьогодні, у залі засідань міської ради під головуванням голови Ради з питань ВПО Олени Гріх та за участю представників БФ «Рокада» відбулось чергове засідання Ради.

Начальник служби у справах дітей Віталій Гулавський поінформував присутніх  стосовно надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, порядок надання документів на отримання статусу.  Зазначив, що за станом на 19 грудня такий статус отримали 43 дитини з числа ВПО, які проживають на території нашої громади.

Начальник відділу соціального захисту Оксана Моцна детально розповіла про порядок  взяття на квартирну чергу внутрішньо переміщених осіб для отримання тимчасового житла.

Начальник відділу з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних та соціальних послуг управління соціального захисту Хмельницької РВА Ніна Тичук повідомила про зміни в отриманні  виплат для ВПО, які почали діяти у 2023 році та які зміни будуть у 2024 році.

Голова Ради з питань ВПО Олена Гріх подякувала членам Ради та представникам БФ «Рокада»  за роботу, співпрацю та   зауважила, що, в цілому, у нашій громаді внутрішньо переміщені особи активно інтегрувались. Відбувалась і продовжується співпраця між владою та внутрішньо переміщеними особами.