Городоцька міська територіальна громада

Вифлеємський вогонь миру прибув до Городоцької громади

Дата: 21.12.2023 08:13

Напередодні Різдва, кожного року скаути та пластуни всього світу передають Вифлеємський вогонь миру. Цю добру традицію було започатковано у 1987 році.

Це символічний вогонь запалений на місці народження Ісуса Христа, який транспортують в Австрію до Віденського Кафедрального собору. Звідти він вже вирушає до сусідніх країн і так завдяки скаутам він розповсюджується по всіх країнах світу, долаючи безліч кордонів та потрапляє до тих, хто потребує його в цей непростий час.

Цьогоріч в Україну, до Софіївського собору у Києві, вогонь миру прибув 10 грудня зі Словаччини.

Вифлеємський вогонь є символом добра і підтримки, світла і тепла, миру, злагоди і сподівання.

20 грудня 2023 року, до Городоцької міської ради із побажаннями миру і добра в Україні, завітали старший менеджер по зв’язках з громадськістю ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» Микола Кузь із представниками Національної скаутської організації України «Пласт» передавши вогонь Городоцькій громаді.

Нехай же цей Вогонь стане символом взаємної підтримки, добрих справ і перемоги добра над злом.