У Городоцькій громаді діятимуть нові Правила благоустрою

Дата: 21.12.2023 14:42

13 грудня 2023 року на пленарному засіданні тридцять першої сесії міської ради депутати своїм рішенням затвердили нові Правила благоустрою, які діятимуть на території населених пунктів Городоцької міської територіальної громади.

Ці Правила є нормативно-правовим актом, яким встановлюється порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою населених пунктів Городоцької міської територіальної громади, регулюються права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою територій населених пунктів, встановлюється порядок комплексного розчищення та озеленення територій, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, з метою раціонального використання територій населених пунктів, належного утримання та охорони.

Правила містять загальнообов’язкові на території населених пунктів Городоцької міської територіальної громади норми, за порушення яких винні особи будуть притягуватись до відповідальності, визначеної чинним законодавством України.

Ознайомитись з рішенням тридцять першої сесії міської ради від 13 грудня 2023 року №27 «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Городоцької міської територіальної громади» можна ТУТ.