Городоцька міська територіальна громада

Христос Народився! Славімо його!

Дата: 22.12.2023 16:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим – одним з найвеличніших

християнських свят!

Різдво зігріває душі усіх християн, єднає всіх українців, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра.

Народження Ісуса Христа, Спасителя людства – це також народження справжнього добра. Прийшовши у світ, Він дарував нам надію на перемогу добра над злом.

Тому, найперше віддамо шану нашим Героям, українським захисникам, які  стоять на охороні добра, любові, правди і життя.

Сідаючи за святковий стіл, вознесімо наші молитви за кожного воїна, за перемогу над агресором, за мир на нашій рідній землі, за тих, хто віддав життя за незалежність України та поруч з Ангелами тримають українське небо.

Нехай Господь благословляє ваші родини міцним здоровꞌям, добром та достатком, а нашій рідній Україні дарує мир та процвітання.

Христос Народився!   Славімо його!

З повагою, міський голова                                              Неоніла Андрійчук