Відзначили День енергетики

Дата: 22.12.2023 12:03

Щорічно, 22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики.

З цієї нагоди в приміщенні Городоцького РЕМ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня енергетика, під час яких керівник  Володимир Савчук підбив  підсумки виробничого року, подякував кожному за відданість обраному шляху у цей турбулентний час, наголосивши на тому, що сьогодні кожен енергетик – герой. У день професійного свята кращі працівники були відзначені подяками.

Із професійним святом колектив Городоцького РЕМ привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Дмитро Варшавський, який зазначив: «Кожен з вас робить велику і важливу роботу. Своєю нелегкою працею ви щодня доводите, що світло завжди перемагає темряву, а добро – зло. Прийміть щиру вдячність за вашу працю, від якої залежить наявність світла і тепла в наших домівках, функціонування кожної сфери нашої громади».

За сумлінну, самовіддану працю задля забезпечення жителів Городоцької громади електроенергією та з нагоди професійного свята – Дня енергетики кращі працівники Городоцького РЕМу були відзначені подяками міської ради.

Дякуємо усій великій армії українських енергетиків за мужність і щоденний героїзм. Добро завжди перемагає зло, а світло – темряву. Перемога буде за нами!