Шановні жителі Городоцької громади!

Дата: 29.12.2023 15:00

Шановні жителі Городоцької громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком!

У 2024 рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на життя під мирним небом, на здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

Рік, що минає, один з найскладніших в історії незалежної України,  який підтвердив згуртованість українців, що проходять непрості випробування та боронять свою землю і свободу заради спільної мети – жити у суверенній, незалежній, демократичній державі.

Бажаю, щоб 2024 рік став роком перемог для України, як сучасної демократичної і європейської держави, роком економічного відновлення, стабільності, національної злагоди та єдності.

Щиро зичу кожній родині міцного здоровꞌя, душевного тепла,  мирного неба над Україною.

Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода, а в душі  - надія, віра та спокій!

З повагою, міський голова                                                  Неоніла Андрійчук