Городоцька міська територіальна громада

Список установ, організацій, підприємств документи яких зберігаються в архівному відділі Хмельницької районної державної адміністрації станом на 01 січня 2024 року

Дата: 10.01.2024 15:00

Документи, створені установами, організаціями, підприємствами, громадськими організація, інше,  які передані фондоутворювачами на державне зберігання в архівні установи,  мають вільний  доступ для ознайомлення громадянами  України.

Для кращої комунікації, володіння інформацією про  місце знаходження  документів управлінської документації  надаємо  список   фондів,  документи  яких  зберігаються в архівному відділі Хмельницької районної державної адміністрації.

Інформуємо, що документи ліквідованих районів  зберігаються  в 10 – ти віддалених робочих місцях архівного відділу ( м. Волочиськ, смт Віньківці, м. Городок, м. Деражня, м. Красилів, смт Летичів, м. Старокостянтинів, смт Стара Синява, смт Теофіполь, смт Ярмолинці),  де  ви отримаєте  необхідну інформацію в формі архівної довідки, архівного витягу, архівної копії з документа.

Адреса центрального офісу архівного відділу: м.Хмельницький, вул.Катерини Білокур,30.

Список установ, організацій, підприємств документи яких зберігаються в архівному відділі Хмельницької районної державної адміністрації станом на  01 січня 2024 року м. Хмельницький (Хмельницький район) можна знайти за посиланням СПИСОК

Джерело: https://km-rda.gov.ua