ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 16.01.2024 15:20

Про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації місцевого рівня «Детальний план території земельної ділянки площею 2,0 га, кадастровий номер 6821210100:16:001:0008, що знаходиться в приватній власності Михайлова Олега Івановича в межах м.Городок, вул.Грушевського, 1-В/1, з метою визначення містобудівних умов та обмежень для території резерву житлово-громадської забудови»

Шановні жителі громади!

Відповідно пункту 7 постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 (в редакції постанови КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1196) «Про затвердження порядку проведення слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні додатково повідомляємо про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації місцевого рівня «Детальний план території земельної ділянки площею 2,0 га, кадастровий номер 6821210100:16:001:0008, що знаходиться в приватній власності Михайлова Олега Івановича в межах м. Городок, вул. Грушевського, 1-В/1, з метою визначення містобудівних умов та обмежень для території резерву житлово-громадської забудови».

Громадські слухання по розгляду проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 2,0 га, кадастровий номер 6821210100:16:001:0008, що знаходиться в приватній власності Михайлова Олега Івановича в межах м. Городок, вул. Грушевського, 1-В/1, з метою визначення містобудівних умов та обмежень для території резерву житлово-громадської забудови» відбудуться 19 лютого 2024 о 15 год. 00 хвилин в конференц-залі Городоцької міської ради (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, м.Городок, вул.Грушевського, буд.53).

Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться о 14 год. 30 хвилин.

Обов’язковою умовою для реєстрації  учасників є  наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

«Детальний план території земельної ділянки площею 2,0 га, кадастровий номер 6821210100:16:001:0008, що знаходиться в приватній власності Михайлова Олега Івановича в межах м. Городок, вул. Грушевського, 1-В/1, з метою визначення містобудівних умов та обмежень для території резерву житлово-громадської забудови» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення Городоцької міської ради від 26.09.2023 року № 35 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», завдання на розроблення  ДПТ.

Замовник: Виконавчий комітет Городоцької міської ради.

Розробник: Фізична особа - підприємець Оліяр Катерина Русланівна, яка діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 08.04.2019 року № 2 655 000 0000 003992.

Документація ДПТ розробляється у відповідності до  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», профільної нормативної документації з врахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua/ у розділі «Детальні плани у розробці» і відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради  за адресою: м. Городок, вул. Шевченка, 20, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 18 січня 2024 — по 16 лютого 2024 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 18 січня — по 16 лютого 2024 замовнику Виконавчому комітету Городоцької міської ради на адресу: 32000, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, м.Городок, вул.Грушевського, буд.53 та на  електронну адресу: 04060708@mail.gov.ua.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):

головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Городоцької міської ради – Яблонський І.В.