ЗДО «Берізка» отримав благодійну допомогу

Дата: 22.01.2024 10:52

18 січня заклад дошкільної освіти «Берізка» отримав благодійну допомогу — два бензинових генератори. Один із них — подарунок від Почесного консула Литовської республіки у Тернопільській області Ярослава Візняка, інший — Швейцарського Благодійного фонду «Kviten Association», співзасновником якого є виходець з Городоччини, та депутатів від фракції «Слуга народу».

Як повідомила Городок.City секретар Городоцької міськради Олена Гріх, і Почесний консул Литовської республіки, і депутати фракції «Слуга Народу» активно допомагають Городоцькій громаді із перших днів повномасштабної війни.

— Вони забезпечують усім необхідним внутрішньо переміщених осіб, заклади освіти нашої громади й допомагають воїнам, — відмітила Олена Гріх.

Нові генератори у випадку відсутності світла забезпечать електроенергією увесь дитсадок. Один із генераторів планують під'єднати до котельні, інший — до харчоблока.

Джерело: https://horodok.city