У Городоцькій бібліотеці городоччани плетуть маскувальні сітки. Доєднатися до волонтерської діяльності можуть усі охочі.

Дата: 23.01.2024 14:17

У бібліотеці маскувальні сітки плетуть вже другий рік. Скільки за цей час їх сплетено, вже ніхто й не пам'ятає. Раніше сітки плели з тканини, яку приносили небайдужі городоччани. Зараз матеріалами допомагають місцеві волонтери — Роман Ющишин та сім’я Зам’ятіних.

— Вони виготовляють окопні свічки, роблять «запальнички» для розпалу й організовують різні акції, благодійні ярмарки та аукціони, а за вторговані кошти купують сітки та тканину, яку потім нарізають і приносять нам, — розповідає бібліотекарка Євгенія Кириченко.

Маскувальні сітки волонтери та волонтерки плетуть на замовлення воїнів.

До бібліотекарів сестри-волонтерки Гертруда та Олена доєдналися цього року. Разом вони сплели уже дві сітки.

— Моя сестра постійно передає передачі на фронт, бо її син воює із першого дня повномасштабної війни. А я почала волонтерити цього року. Першу маскувальну сітку з сестрою сплела вдома, а потім ми почали приходити сюди, — відмічає Гертруда Ящурко у коментарі для Городок.City.

— Вдома плести сітки незручно. Немає відповідних умов. Тому коли ми почули, що маскувальні сітки плетуть у бібліотеці, охоче доєдналися до волонтерів, — доповнює сестру Олена Ящурко.

До речі, бібліотекарі не лише плетуть сітки, ай в’яжуть шкарпетки, роблять нашоломники, печуть печиво та фасують трав’яні чаї для воїнів.

P.S. Маскувальні сітки у бібліотеці плетуть щодня, крім суботи та неділі. Доєднатися до волонтерської діяльності можуть усі охочі.

Джерело: https://horodok.city