Проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів

Дата: 23.01.2024 16:11

З 1 січня 2024 року проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС).

Навчання у ВВНЗ, ВКСС надає можливість:

– здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

– одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

– повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

– гуртожитком;

– триразовим харчуванням;

– обмундируванням та речовим майном.

До ВВНЗ та ВКСС приймаються особи з повною загальною середньою освітою, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

На навчання приймають хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років. Також вступити до військового вишу можуть військовослужбовці строкової та контрактної служби.

У коледжах готують сержантів та старшинський склад, а в академіях, університетах та інститутах - офіцерів.

_______________________________________________

За більш детальною інформацією потрібно звернутись до Другого відділу Хмельницького РТЦК та СП.

м.Городок, пров.Гуменного, 2.

Тел.: 0682029129