Усі рішення прийнято одноголосно
Чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, яке відбулось 30 січня цього року, викликане розглядом різних питань життєдіяльності громади.
Створили нову постійно діючу комісію міської ради, внесли зміни до раніше прийнятого рішення виконавчого комітету. Затвердили перелік видів оплачуваних громадських робіт тимчасового характеру, які можуть виконуватись зареєстрованими безробітними в умовах воєнного стану на 2024-2025 роки. Прийняли кілька рішень, які стосуються зняття з квартирного обліку громадян. Надали дозволи на підчистку та зрізування зелених насаджень, на видачу дублікатів свідоцтва про право власності.
З метою покращення транспортного обслуговування та якості пасажирських перевезень, оголосили проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №2 загального користування, маршрут «Арка» с.Чорниводи - мікрорайон Дубок.
Прийняли сім рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей та надали статус одинадцятьом дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення виконавчого комітету, детальніше ознайомитись із рішеннями можна, відвідавши сайт міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua