Відбулась чергова сесія міської ради

Дата: 02.02.2024 15:24

Міський голова Неоніла Андрійчук провела засідання чергової сесії міської ради.

Перед початком роботи депутати міської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході роботи депутати розглянули 37 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Серед ключових -  затверджено звіт про виконання бюджету Городоцької міської територіальної громади за 2023 рік та внесено зміни до бюджету громади на 2024 рік, внесено зміни до Програми соціального захисту населення Городоцької громади на 2024 рік, саме: затверджено Порядок надання одноразової допомоги за самостійне встановлення пам’ятників на могилах загиблих (померлих) захисників і Захисниць України під час російсько-української війни, надано дозвіл на розроблення детального плану території, затверджено види громадських та суспільно-корисних робіт для засуджених і адмінправопорушників та перелік об’єктів, на яких такі роботи можуть виконуватись у 2024 році, встановлено розмір кошторисної заробітної плати на 2024 рік, яка враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності громади.

Окрім того, розглянули питання, що стосуються земельних відносин.