Євгенії Галці, жительці села Чорниводи виповнилося 100 років

Дата: 06.02.2024 19:59

Днями довгожителька села Чорниводи, Євгенія Федорівна Галка, відзначила славний ювілей, 100-річчя від Дня народження.  Жінка пережила голодомор… Під час Другої світової війни, у 1942 році 18-річна Євгенія примусово була вивезена  в Німеччину, де  важко працювала в «хазяїв». Втомлена та виснажена у 1946 році повернувшись в рідне село та пішла працювати до місцевого колгоспу.

Своїм секретом довголіття вважає любов до праці. Сьогодні ювілярка має заповітну мрію – дожити до перемоги України. Нині її родина - це двоє дітей, шестеро онуків та одинадцять правнуків.

З нагоди поважної дати Євгенію Федорівну особисто привітали  депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, голова міської ветеранської організації Оксана Харкавлюк та староста Віктор Пшонко.

Вітали ювілярку квітами і подарунками, бажали міцного здоров’я, розуміння, підтримки і любові близьких людей. А також висловили вдячність ювілярці за її добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності.